Rødt

Kart over Norge

Lokallag

Menu

Folkevalgte

En oversikt over Rødts folkevalgte i perioden 2015-2019.

Sted Navn E-post Telefon
Østfold


Moss Eirik Tveiten eiriktveiten@hotmail.com 917 12 346

Grete Rosengren grete_rosengren@yahoo.no 932 02 799
Halden Jan Erik Andersen j-erik.a@online.no 466 16 308
Akershus


Bærum Bjørn A. Larsen bagnarla@online.no 488 30 286
Nesodden Geir Christensen geirchris@gmail.com 976 31 052

Kjellaug Myhre kjellaugmyhre.hotmail.com 469 18 757
Ski Tore B. Kristiansen tbern@online.no 916 57 960
Ås Marte Haugen Moen marte_h@hotmail.com 402 92 211
Oslo


Bystyret Bjørnar Moxnes b.moxnes at gmail.com 402 26 062

Negar Enayati negar.enayati87@gmail.com 486 65 812

Eivor Evenrud eevenrud@gmail.com 924 85 851
Bjerke Seher Aydar
seherayd@gmail.com
943 027 74
Gamle Oslo Ali Mirahmadi mirahmadi321@gmail.com 478 66 059

Marit Fulland Danielsen rosa_786 at hotmail.com 936 14 471
Grorud Maren Rismyhr maren-r@online.no 450 43 259
Grünerløkka Julie Jørgensen julie.jorgensen@gmail.com 993 81 344

Camilla Mevik camilla.mevik@gmail.com 922 38 427
Sagene Reza Rezaee rezarezaee@raudt.no 926 15 542
St.Hanshaugen Runa Fjellanger runafk@gmail.com 901 59 831
Søndre Nordstrand Florus Groentjes flushrookie@hotmail.com 934 87 182
Oppland


Gjøvik Finn Olav Rolijordet finno@raudt.no 905 16 931

Odd Christian Hagen post@oddproductions.com 905 70 272
Lillehammer Turid Thomassen turid.thomassen@gmail.com 905 10 362
Lunner Stein Buan stein.buan@hebb.no 902 02 506
Vestre Toten Frida Ropphaugen fia.fia.sec@hotmail.com 955 27 314
Hedmark
Folldal Ronny Bekken-Larsen ronnybl@broadpark.no 911 67 279
Buskerud
Kongsberg Veslemøy Fjerdingstad veslemøy@fjerdingstad.net 915 78 832
Ringerike Nanna Kristoffersen nanna.kristoffersen@ringerike.kommune.no 948 17 787
Vestfold
Hof Maren Njøs Kurdøl marenkurdol@yahoo.no 958 24 866
Horten Alf Henriksen alfhenri@online.no 901 93 502

Terje Randem brrande@online.no 982 68 854
Nøtterøy Jørn Magdahl rule@online.no 980 95 756
Telemark
Fylkestinget Charlotte Therkelsen therkelsenc@gmail.com 920 64 797
Bamble Ole Roger Dyrkorn ole.roger.dyrkorn@bamble.kommune.no 986 72 695
Kragerø Charlotte Therkelsen therkelsenc@gmail.com 920 64 797

Ole André Enggrav ole.enggrav@kragero-blad.no 975 54 477

Tobias Drevland Lund tobiaslund10@hotmail.com 905 77 024

Terje Mindrebø terje.mindrebo@kebas.no 932 20 923

Birthe Jeanette Paulsen birthejpaulsen@hotmail.com 464 16 704

Olav Andreas Drevland olavdrevland@yahoo.no 988 37 224
Notodden Morten Halvorsen mor-ha2@online.no 982 38 396

Kristoffer Lia Lerstang kristoffer.lerstang@live.no 975 73 278
Porsgrunn Pål Berby pal.berby@politiker.porsgrunn.no 986 56 816

Fredrik Botnen Nordahl fredrik.botnen.nordahl@politiker.porsgrunn.no 936 70 570
Skien Anne Kongsteien anne.kongsteien@hotmail.com 472 86 181
Vest-Agder
Kristiansand Halvor Fjermeros halvor.fjermeros@bredalsholmen.no 991 51 444
Rogaland
Stavanger Sara Nustad Mauland saramauland@yahoo.co.uk 416 46 631
Hordaland
Fylkestinget Terje Kollbotn terje.kollbotn@gmail.com 971 94 073
Askøy Inge Abrahamsen ingeabrahamsen22@hotmail.com 922 39 842
Bergen Torstein Dahle torstein.dahle@hib.no 915 84 383

Sofie Marhaug sofiemarhaug@gmail.com 976 09 595
Kvinnherad Gaute Lund gaute@idrift.no 970 08 200
Odda Terje Kollbotn terje.kollbotn@gmail.com 971 94 073

Elisabeth Hauge elisabeth_arifi@hotmail.com 901 95 382
Voss Daniel Mossefinn
971 97 567
Sogn og Fjordane


Høyanger Einar Rysjedal gautekaten@online.no 992 41 276

Randi Aven randi.av@online.no 908 81 148
Vågsøy Geir Oldeide geir@oldeide.com 918 33 597
Møre og Romsdal


Kristiansund Kjell Bjarne Dahl kjellbjdahl@hotmail.com 971 79 085

Stein Kristiansen stein.kristiansen@handelogkontor.no 913 59 325
Sør-Trøndelag


Fylkestinget Tor Berg tob@samfundet.no 901 13 526
Trondheim Roald Arentz bin-dalen@hotmail.com

Ragna Vorkinnslien ragna.vorkinnslien@gmail.com 934 72 462
Nord-Trøndelag


Stjørdal Espen Myhr Grandalsmo espen.grandalsmo@gmail.com 473 54 031
Nordland


Fylkestinget Ingeborg Steinholt ingeborg.steinholt@gmail.com 975 24 499

Per Gunnar Skotåm pskotam@gmail.com 952 31 129
Alstahaug Hanne Benedikte Wiig hbwiig@hotmail.com 900 94 306

Margit Steinholt margit.steinholt@gmail.com
993 55 760
Bodø Svein Olsen skola3004@hotmail.no 906 30 837

Synne H. Bjørbæk synnehb@gmail.com 907 49 154

Andreas Tymi andreas.tymi@gmail.com 938 66 892

Linda Forsvik lindaforsvik@gmail.com 408 40 024
Fauske Per Gunnar Skotåm pskotam@gmail.com 952 31 129

Anne Helene Godding ah-g@online.no 995 97 571
Hadsel Lena K. Hansen
478 37 641
Narvik Morten Qvam mortenqvampolitikk@gmail.com 417 65 674

Erlend Jensen Sandvoll erlend.sandvoll@gmail.com 926 22 133
Rana Egil Brauten

Røst Stephen John Baines stephen.john.baines@lofotkraft.net 915 83 500
Steigen Kjersti Olsen kjersti.olsen@steigen.kommune.no 995 23 672

Bjorulf Ødegård bjorulf@online.no 995 60 308
Sortland Christoffer Ellingsen celli@vkbb.no 974 15 283

Kamilla T. Ravn Fossem kamillathereseravn@yahoo.no 408 94 469

Fatima Zozan Kaya fatima-zozan-kardas@hotmail.com 992 20 529
Vefsn Gunnvald Lindset gunnva-l@online.no 481 49 006

Marion Lorentzen marionlorentzen@yahoo.no 990 29 737

Pål Aanes pmaa70@yahoo.com 482 46 633

Torbjørn Os torbjornos@gmail.com
990 29 763
Vågan Margrethe Arnesen mara73@live.no 991 61 917

Gunnar Aarstein gaarstei@online.no 992 39 038

Laura Johanne Olsen
907 51 275
Troms


Fylkestinget Ingrid Klein Hedlund hedlund73@hotmail.com 482 56 722

Jens-Ingvald Olsen jensolsn@online.no 950 89 042
Harstad Ingrid Klein Hedlund hedlund73@hotmail.com 482 56 722
Skånland Kjell Erland Pedersen kjellep@online.no 412 04 138
Tromsø Jens-Ingvald Olsen jensolsn@online.no 950 89 042

Elin Jørgensen bea-joe@online.no 950 89 163

Bendik Hugstmyr Woie bendikhugstmyr@gmail.com

Maria N. Aksberg mariaaksberg@gmail.com 918 05 129

Bjørn Egil Johansen bejohansen@gmail.com 905 49 113

Anne-Linn L. Høiseth annelhoiseth@gmail.com 971 89 716

Godtgjørelse for folkevalgtarbeid

Å drive parti koster penger. I Rødt har vi bestemt oss for at folkevalgtarbeid er sidestilt med annet politisk arbeid for partiet. Derfor skal det heller ikke lønne seg mer å være folkevalgt enn å dele ut Rødt Nytt. Alle folkevalgte må derfor overføre møtegodtgjørelsene sine til partiet.

Les mer

Google+